Logo

Геотоп

Геологія, геодезія, вишукування

Найкращі
№1 в Харкові

Чому нас вабирають

Швидко

Завдяки налагодженому механізму роботи співробітників, Ви отримуєте результат в найкоротші терміни. Для замовлення послуги Вам достатньо набрати номер нашого телефону або залишити запит на зворотний дзвінок. Спеціаліст обробить Ваш запит, розрахує вартість послуг і підбере зручний для Вас час проведення досліджень. Вся команда нашої компанії зацікавлена ​​в якісному і швидкому виконанні робіт. Ми гарантуємо, що результат не змусить Вас чекати!

Якісно

Чим визначається якість роботи? Ми вважаємо - компетентністю людей, які її виконують і засобами, які вони при цьому використовують. У штаті нашої компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які щороку проходять переатестацію. У своїй роботі ми використовуємо високоточне сучасне обладнання. Статус і рівень нашої компанії не дозволяє нам давати не якісний результат нашим Замовникам.

Недорого

Вартість спектра послуг, які надає ТОВ "Геотоп", визначається на основі розрахунку економічно обґрунтованих витрат матеріальних і трудових ресурсів. Якщо Ви вже визначилися з необхідною послугою, замовте дзвінок менеджера. Ви отримаєте безкоштовну консультацію фахівця, який після уточнення обсягу робіт, назве Вам вартість і терміни їх виконання. На ринку подібних послуг наша компанія вже встигла завоювати авторитет і довіру. Ми можемо собі дозволити виконувати роботи за прийнятну для Вас ціну.


Наші Послуги

Буріння свердловин

Буріння свердловин

Виконуємо буріння свердловин будь-якого типу і складності. Наші фахівці пробурять свердловину для води або для аналізу грунту на будь-якій ділянці по всій Україні.

Геодезичні дослідження

Геодезичні дослідження

Отримати топографічну зйомку для проекту або ситуаційний план для підключення до електромережі можна дуже швидко, якщо подзвонити нам.

Топозйомка м1: 500

Топозйомка м1: 500

Замовивши топографічну зйомку в нашій компанії, Ви отримуєте карту земельної ділянки в електронному та паперовому вигляді. Також можливе узгодження в органах архітектури та отримання штампа "ПРИДАТНО". Ми позбавимо Вас нескінченного ходіння по інстанціях.

Геологія ділянки

Геологія ділянки

Після буріння свердловин і відбору зразків грунту, в результаті лабораторних досліджень Ви отримаєте геологічний звіт, в якому буде інформація про результат досліджень: рівні грунтових вод, дані по складу і характеристикам грунтів і залягаючих під майбутнім будинком порід.

Аерофотозйомка

Аерофотозйомка

Аерофотозйомка земельних ділянок дозволяє отримати якісний знімок з висоти "пташиного польоту" на будь-якому етапі будівництва або реконструкції об'єктів нерухомості. В результаті аерофотозйомки виходять високоякісні знімки, на яких охоплена область не тільки певного об'єкта, а й місцевості навколо нього. Також великою перевагою є висока деталізація і велика роздільна здатність знімків.

Маркшейдерія

Маркшейдерія

Маркшейдерські роботи - це комплекс робіт, який включає в себе вимірювання під землею і частково на поверхні. Такі роботи проводяться для одержання даних руху запасів і втрат корисних копалин за допомогою сертифікованих і не вибухонебезпечних приладів. Для розрахунків застосовуються спеціальні обчислювальні програми.

Види геодезичних робіт, які виконує наша компанія, можна розділити на три групи: інженерно-геодезичні вишукування, супровід будівництва та землевпорядні роботи. Наша команда виконує геодезичні дослідження, проводить точні вимірювання місцевості, в результаті чого Замовник отримує якісний результат на будь-якому етапі будівельних робіт. Наша компанія у своїй роботі використовує тільки високоточне сучасне обладнання. Польові вимірювання, отримані з їх допомогою, дають максимально точний результат.

АкціїЇ

Комплекс досліджень для проекту:

 • Винесення меж
 • Топозйомка 1: 500
 • Геологія
 • Ситуаційний план 1: 500
 • Викопіювання 1: 2000
вартість - 7000 грн
Комплекс досліджень для будівництва:
 • Винесення меж
 • Топозйомка 1: 500
 • Геологія
вартість - 6800 грн
Геодезія для будівництва:
 • Винесення меж на місцевість
 • Бетонування (виконується для чотирьох точок)
 • Виконавча зйомка кордонів земельного наділу
вартість - 3500 грн
Геодезія для введення об'єкта в експлуатацію:
 • Винесення в натуру меж земельного наділу.
 • Топозйомка 1: 500
 • Створення ситуаційного плану в масштабі 1: 500
 • Викопіювання 1: 2000
вартість - 4500 грн

Наші Новини

28.12.2018

С Новым годом и Рождеством!

Дорогие наши клиенты, партнеры и коллеги!

Коллектив компании Geotop, от души поздравляет Вас с Новым 2019 годом!

Пусть он принесет достаток в Ваши дома и счастье в Ваши семьи. Пусть дела успешно идут в гору, а удача никогда не отворачивается от Вас.

Мира вам, процветания, благополучия и везения! :)

09.07.2018

Геология для солнечных электростанций от "Геотоп"

Установка солнечных электростанций (сэс) начинает пользоваться большим спросом у населения. Преимущества солнечных электростанций:

 • переработка бесплатной солнечной энергии в электрическую;
 • окупаемость за малый период времени;
 • сроки установки минимальные.

До установки солнечных электростанций необходимо провести комплексные инженерно-геологические изыскания, для таких целей, как:

 • изучение природных геологических условий территории;
 • выяснение рельефной ситуации, т.к. для инсталляции солнечных батарей требуется определенный угол наклона;
 • определение свойств грунтов.

Компания «Геотоп», ее филиал в Запорожье, Запорожской области оказывает услуги по проведению геодезии и геологии при монтаже сэс.

При геодезии проводится топосъемка в крупном масштабе,  вынос участка в натуру, закрепление границ, присвоение кадастрового номера.

В геологию входит анализ архивного геологического материала участка, бурение скважин с отбором проб для определения физико-механических свойств грунтов.

Наша компания, при многолетнем опыте в этой сфере услуг, имеет ряд преимуществ:

 1. в случае простоя из-за документов, наш специалист по согласованию поможет ускорить этот процесс;
 2. правильная организация работ при смене целевого назначения участка, поможет выиграть время;
 3. технология буровых работ нашей компании позволяет построить крепкий и надежный фундамент для сэс;
 4. с местными землеустроителями мы совместно решаем вопросы выноса границ участка, во избежание споров с соседями;
 5. наличие собственной сертифицированной лаборатории, позволяет отвечать за достоверность результатов анализа грунтов.

26.06.2018

Инновационные технологии в геодезии – использование БПЛА

Высокие технологии в производстве геодезических изысканий, открывают новые возможности в составлении топо- и специализированных карт. В целях сокращения сроков работ, улучшения детальности топосъемки, применение аэрофотосъемки самый оптимальный вариант. Цифровая аэрофотосъемка с применением беспилотных летательных аппаратов (БПЛА) показывает лучшие результаты, чем традиционные методы, такие как наземная геодезическая съемка.

В Харькове и Харьковской области филиал компании "Геотоп" для выполнения такой услуги, как аэрофотосъемка, приобрел партию БПЛА нового выпуска. Применение беспилотников при аэрофотосъемке позволяет эффективно и в короткие сроки провести качественную детальную фотосъемку для решения следующих задач:

 • при проектировании и строительстве провести быструю топосъемку местности, объектов недвижимости. Использование БПЛА нашей компанией дало возможность проводить качественную съемку земельных участков и инженерно-технических сооружений;
 • в агробизнесе для составления электронных карт и налаживании мониторинга сельхозугодий позволяет получить информацию жизнеспособности, всхожести зерновых культур, выявить участки пораженные сорняками, составить прогноз урожайности.

Теперь топографическая карта территории составляется в 3 раза быстрее, а специальные мультиспектральные сенсоры, установленные на наших БПЛА, дают возможность фиксировать агрохимические компоненты зеленой массы растений, на основании, которых составляются программы агротехнологий для увеличения урожайности, что обернется прямым выигрышем для фермеров и агрокомплексов.

10.05.2018

Новые рекорды компании: 940 Га изысканий для 27 солнечных электростанций

В последнее время стало актуальным установление солнечных электростанций. Много предприятий и жителей городов получают электроэнергию экологически чистым недорогим способом. Изучение грунта на земельном участке под строительство солнечных электростанций - самое основное изыскание. Специалисты нашей компании за этот год выполнили изыскания общей площадью 940 Га для строительства 27 солнечных электростанций с согласованиями документации во всех инстанциях и эксплуатирующих организациях. Наши инженеры бурят скважины, проводят лабораторный анализ в собственной лаборатории и изучают глубину залегания водоносного пласта, рельефность грунта, наличие оползневых явлений и подвижность грунта. В лаборатории изучение свойств и состав грунта проходит самым тщательным образом, чтобы в будущем солнечная установка была защищена от неблагоприятных природных явлений. Так же, инженеры Геотоп проводят замеры земельного участка, определяют координаты, осуществляют вынос границ, составляют топографический план 1:500 с помощью аэрофотосъемки. Грамотно составленные отчеты, с графиками, чертежами и схемами разрешают правильно спроектировать солнечную электростанцию.

Наши рекомендации:

ТОВ "ГК Київський інженерно-технічний центр"

ТОВ "Південьенергомережпроект"

ПАО "Новокаховский завод плавленных сыров"

ТОВ "Синельникове-Агро"

Відгуки про нас


Віктор Мірошниченко

Віктор Мірошниченко

Займаюся аграрної діяльністю. Замовляв винесення меж земельного паю і перевірку площі поля. Разом вийшло дешевше. Роботи були виконані якісно і дуже швидко. Попередньо зідзвонився і домовився про зустріч. Повідомив по телефону кадастровий номер, тому по приїзду, фахівці мали уявлення про площу ділянки і обсягі роботи. Залишився задоволений.

Олена Трикоз

Олена Трикоз

Зверталися в компанію для проведення геології ділянки перед будівництвом дачі. Ділянка знаходиться далеко від міста, ми довго шукали фахівців, які працюють в будь-якій точці України. Визначилися, коли побачили відгуки про компанію "Геотоп" в інтернеті. Подзвонили, проконсультувалися з геологом, погодили дату проведення робіт. По завершенню буріння, не очікували точності розрахунків, зазначених у звіті і рекомендацій, які нам дали для будівництва фундаменту. Спасибі вам, за якість!

Микола Кордін

Микола Кордін

Об'єднавшись з сусідами замовили карту і розчищення дна невеликого ставка, який поруч з нашими ділянками. Після проведення необхідних робіт, нам представили тривимірне зображення дна і інші необхідні документи. Дуже вдячні за виконану роботу.Тепер наш ставок не заростає водоростями і виглядає доглянутим і чистим!

Альбіна Алексєєнко

Альбіна Алексєєнко

Коли потрібна була фасадна зйомка будівлі банку, звернулися в компанію "Геотоп". Біля нашого відділення вже проводили подібні роботи для супермаркету. Взяли номер, подзвонили і погодили дату приїзду і ціну. Робота була виконана якісно. Результати отримали вже на 3-й день.